Trening personalny

Trening personalny

Trener personalny Wrocław

Zapraszam na treningi personalne we Wrocławiu, podczas których będziesz wykonywał ćwiczenia dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb i wyznaczonych sobie celów. Trening ten jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych, ponieważ podczas niego skupiam się wyłącznie na Tobie, a nie na grupie uczestników.

Pierwsze spotkanie

Jako trener personalny rozpoczynam pracę od przeprowadzenia z Klientem szczegółowego wywiadu, w trakcie którego zadaję pytania dotyczące wszystkiego, co może mieć wpływ na przebieg ćwiczeń, a przede wszystkim na ich bezpieczeństwo i skuteczność. Poproszę Cię, żebyś opowiedział o swoich dotychczasowych treningach, sposobie odżywiania, stanie zdrowia i przebytych urazach, a także spytam o oczekiwania względem naszej współpracy. Uwzględnię również wiek, wzrost i wagę. Dodatkowo przeprowadzę kilka testów, dzięki którym sprawdzę Twoją sprawność fizyczną. Wspólnie ustalimy cel treningowy i omówimy to, w jakim czasie może zostać zrealizowany. W przypadku celów długoterminowych proponuję podzielnie ich na mniejsze etapy.

Treningi personalne dla każdego

Jestem trenerem personalnym z Wrocławia, dlatego zapewniam profesjonalną pomoc wszystkim, którym zależy na zaplanowaniu ćwiczeń w taki sposób, żeby umożliwiły szybką realizację konkretnych celów. Współpracuję zarówno z osobami rozpoczynającymi treningi, jak i tymi, które mają już w tej dziedzinie duże doświadczenie. Dla tych pierwszych treningi personalne to możliwość nauczenia się prawidłowego wykonywania ćwiczeń, co ma wpływ na ich bezpieczeństwo i efektywność. Osobom doświadczonym treningi ze mną mogą pomóc w poprawie uzyskiwanych rezultatów. Osobisty trener to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ma problem z motywacją albo złe doświadczenie z treningami, na przykład ze względu na przebyte w przeszłości kontuzje.

Treningi personalne online

Jeżeli lubisz trenować we własnym domu, to idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie trener osobisty online. Skontaktuj się ze mną, a opracuję plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości i celów treningowych, a później będę kontrolować Twoje postępy i czuwać nad prawidłowym przebiegiem treningów, pozostając w kontakcie online.