Trening motoryczny

Trening motoryczny

Trener przygotowania motorycznego Wrocław

W każdej dyscyplinie sportowej podstawową rolę odgrywa prawidłowe przygotowanie fizyczne zawodnika. Uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów wymaga indywidualizacji programu, czyli dobrania ćwiczeń dostosowanych do trenowanej dyscypliny. Jest to możliwe wyłącznie dzięki rozległej wiedzy i umiejętności praktycznego wykorzystania efektów wieloletnich badań. Dzięki posiadanym kwalifikacjom i współpracy ze sportowcami trenującymi różne dyscypliny, jestem w stanie dobrać dla Ciebie ćwiczenia w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Indywidualne podejście

Jako trener przygotowania motorycznego każdego nowego klienta traktuję w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na przebieg treningu i uzyskane rezultaty. Za każdym razem pracę rozpoczynam od uważnej analizy przypadku, a następnie dobieram metody działania, które pozwalają na realizację wszystkich wyznaczonych celów.

Trening merytoryczny obejmuje ćwiczenia, które są ukierunkowane na poprawę:

  • szybkości
  • wytrzymałości
  • skoczności
  • koordynacji

Dzięki właściwemu dobraniu ćwiczeń w trakcie zawodów będziesz mógł cieszyć się znakomitą kondycją, a tym samym zaprezentować się na najwyższym poziomie.

Zastosowanie treningu motorycznego

Trening merytoryczny jest wybierany głównie przez zawodowych sportowców, ale można go polecić także osobom uprawiającym sport hobbystycznie, którym zależy na osiąganiu coraz lepszych wyników i poprawie sprawności. Trening ten ma zastosowanie między innymi w sportach zespołowych, takich jak piłka nożna. Jeżeli jesteś zawodowym piłkarzem, to zapraszam na trening uwzględniający Twoją pozycję na boisku oraz zadania taktyczne. Jego celem jest poprawa Twoich umiejętności, co ma przełożenie na wyniki uzyskiwane przez całą drużynę podczas meczów. Trening merytoryczny przynosi bardzo dobre efekty także w dyscyplinach indywidualnych. Mogę zagwarantować, że dobrane przeze mnie ćwiczenia naprawdę pozwolą na poprawę uzyskiwanych wyników, tak więc trening będzie warty wysiłku, jaki w niego włożysz.